Przejdź do treści Przejdź do stopki
Aktualności

Dzień z firmą Geberit na WIMiC AGH - relacja

Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH

Dzień z firmą Geberit na WIMiC AGH - relacja

Dzień z firmą Geberit

W piątek, 15 marca 2024 r. na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki w ramach Dnia z firmą Geberit odbyły się całodniowe warsztaty dla studentów, doktorantów i pracowników. Przedstawiciele firmy Geberit z Koła i Włocławka poprowadzili trzy różne tematycznie warsztaty (również te dotyczące kompetencji miękkich) oraz zaprezentowali atrakcyjne stoisko z przykładami swoich produktów dla wszystkich zainteresowanych. Na każdym warsztacie można było zdobyć nowe umiejętności i pogłębić swoją wiedzę:

Jak pracować w zespołach, w których są różnice pokoleniowe? 
prowadzący: Kinga Włodarczyk i Aleksander Rymiszewski

Informacja zwrotna feedback czy feedforward? 
prowadzący: Aleksander Rymiszewski

Automatyzacja procesów w produkcji produktów sanitarnych 
prowadzący: Mariusz Czekalski

Uczestnicy warsztatów mieli okazję do poznania lidera branży, zdobycia informacji o praktykach, stażach, unikalnym projekcie dla absolwentów Operation Development Program, możliwości zatrudnienia w Geberit itp. Dla zainteresowanych była możliwość indywidualnych konsultacji swojego CV oraz przeprowadzenia próbnej rozmowy rekrutacyjnej z pracownikami z działu HR. Była okazja do wymajany poglądów, zadawania pytań i dyskusji. Dodatkowo wszyscy uczestnicy Dnia Geberit mogli wziąć udział w ciekawych konkursach i wygrać nagrody od Geberit, a wszystko to w bardzo sympatycznej atmosferze. Firma Geberit przygotowała również mnóstwo gadżetów i zadbała o słodki poczęstunek w trakcie warsztatów.

Na podkreślenie zasługuje profesjonalizm prowadzących warsztaty, pp. Aleksandra Rymiszewskiego i Mariusza Czekalskiego, którzy potrafili zainteresować słuchaczy. Podejmowane tematy wpłyną z pewnością na kompetencje przydatne niezależnie od wybranej drogi zawodowej. Towarzyszące warsztatom stoisko pod opieką pań Kingi Włodarczyk i Magdaleny Jaszczak cieszyło się zainteresowaniem studentów i wykładowców, którzy korzystali z okazji zasięgnięcia szczegółowych informacji na tematy związane z działalnością firmy Geberit Produkcja.

Relacja fotograficzna z Dnia Geberit na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH / 15-3-2024

Stopka