Warsztat Geberit: Automatyzacja procesów w produkcji produktów sanitarnych

Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH

Warsztat Geberit: Automatyzacja procesów w produkcji produktów sanitarnych

Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH zaprasza na Dzień z firmą Geberit. Eksperci z firmy Geberit z Koła i Włocławka poprowadzą serię warsztatów.

Pokażemy praktyczne i ciekawe rozwiązania, nasze automatyzacje oraz materiały multimedialne. Poznacie ciekawostki o: silosach, automatycznym logo, przygotowaniu szkliwa oraz nowoczesnej odlewni ciśnieniowej produktów sanitarnych. Na zakończenie poznacie możliwości odbycia praktyk, staży, oraz podjęcia pracy w Geberit. A wszystko to odbędzie się w pozytywnej atmosferze przy słodkim poczęstunku i konkursie z nagrodami.

Tytuł: Automatyzacja procesów w produkcji produktów sanitarnych –  warsztat
Data: 15.03.2024 r. (piątek)
Godz.: 13.30-14.30
Prowadzący: Mariusz Czekalski
Miejsce: Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH, s. 0.18

Mariusz Czekalski
Kierownik Produkcji z dziewięcioletnim doświadczeniem w branży ceramicznej. Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH w Krakowie oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Jakością na Politechnice Poznańskiej. Związany jest z  firmą Geberit od 2015 roku. Zarządza działem Przygotowania Masy i Szkliwa w Zakładzie Produkcyjnym w Kole.  Aktualnie odpowiada za organizowanie i koordynowanie procesu produkcyjnego.  Ustalanie, optymalizowanie i opracowywanie procesu technologicznego. Jest odpowiedzialny za wdrożenia nowych technologii: Szkliwo KeraTect, Szkliwo Matowe, Blue Print Przygotowania Masy i Szkliwa oraz automatyzacji  zasypu surowców do szkliwa. Posiada kompetencje budowania i zarządzania zespołem.

Informacje dodatkowe: Uczestnicy warsztatów zyskają możliwość poznania lidera branży, zdobędą informacje o praktykach, stażach, unikalnym projekcie dla absolwentów Operation Development Program, dowiedzą się o możliwościach zatrudnienia w Geberit itp. oraz na temat pracy w firmie w czasie swobodnych rozmów z pracownikami.
Będzie możliwość indywidualnie skonsultować swoje CV lub przeprowadzić próbną rozmowę rekrutacyjną z pracownikami z działu HR.

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Terminy zajęć mogą ulec zmianie. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. W trakcie wydarzenia wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo oznacza akceptację Regulaminu Wydarzeń na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH w Krakowie

Informacje o pozostałych wydarzeniach znajdują się na stronie Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH:

Dzień z firmą Geberit