Skip to content ↓

Oferta partnerów


Cemex

Cemex jest wiodącym producentem materiałów budowlanych, skoncentrowanym na czterech podstawowych obszarach działalności produkcyjnej - cement, beton towarowy, kruszywa i rozwiązania urbanizacyjne.

Cemex to globalna firma z branży materiałów budowlanych, która troszczy się o lepszą przyszłość, dzięki zrównoważonym produktom i rozwiązaniom. Poprzez nieustanne innowacje oraz szeroko zakrojone prace badawcze i rozwojowe, firma dąży do osiągnięcia neutralności klimatycznej. Cemex to lider gospodarki o obiegu zamkniętym w sektorze budowlanym, a dzięki wdrażaniu nowych technologii, jest również pionierem w zakresie wykorzystania paliw alternatywnych i surowców wtórnych w procesach produkcyjnych. Cemex oferuje cement, beton towarowy, kruszywa oraz rozwiązania urbanizacyjne na rozwijających się rynkach całego świata, a międzynarodowy zespół świadczy na rzecz klientów wysokiej jakości usługi, wykorzystując technologie cyfrowe.

Konkurs „Kreuj zielona przyszłość z Cemex”

Trwa III edycja Konkursu Kreuj zieloną przyszłość z Cemex. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich studentów!

Zainteresowani mogą przesyłać swoje prace do 17.03.2024 r. za pośrednictwem dedykowanego formularza www.kreujzielonaprzyszlosc.pl 

Tegoroczna, III edycja konkursu Kreuj zieloną przyszłość z Cemex skierowana jest do studentów i absolwentów wyższych uczelni technicznych, którzy obronili  swoje prace licencjackie, inżynierskie, magisterskie i podyplomowe od września 2022 r. do marca 2024 r.

Tematy prac powinny skupiać się na jednym z poniższych obszarów tematycznych:

 • Działania w celu redukcji CO2 w łańcuchu wartości 5C ( 5 punktów: klinkier, cement, beton, budownictwo, rekarbonatyzacja).
 • Ekologiczne i innowacyjne rozwiązania materiałowe ograniczające wykorzystanie zasobów naturalnych (surowce alternatywne lub z recyklingu), 
 • Gospodarka o obiegu zamkniętym: zagospodarowanie surowców odpadowych, przywrócenie materiałów do obiegu,
 • Optymalizacja i poprawa efektywności procesów produkcyjnych oraz produktów.

Zgodnie z regulaminem konkursu, organizator do 30 kwietnia 2024 roku poinformuje uczestników o zakwalifikowaniu do II etapu. Dziesięć osób, które przejdą do kolejnego etapu, zaprezentuje swoje prace przed Jury i Kapitułą Konkursu do końca czerwca 2024 roku.

Konkurs Kreuj zieloną przyszłość z Cemex wpisuje się w globalną strategię firmy „Future in Action”, której celem jest redukcja emisji  CO2 we wszystkich zakładach Cemex w Europie, o co najmniej 55% do 2030 roku. Jest także sposobem na zaangażowanie społeczności studenckiej i naukowej w proces poszukiwania proekologicznych rozwiązań wspomagających osiągnięcie neutralności klimatycznej.

Na autorów  najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody:

 • Pierwsze miejsce – 7 tys. PLN
 • Drugie miejsce – 5 tys. PLN
 • Trzecie miejsce – 3 tys. PLN

Dodatkowo, promotorzy zwycięskich prac otrzymają odpowiednio: 3.5 tys. zł, 2.5 tys. i 1.5 tys. zł.

Więcej informacji o konkursie Kreuj zieloną przyszłość z Cemex


Geberit

Grupa Geberit jest europejskim liderem w branży produktów sanitarnych. Działa globalnie jako zintegrowana grupa posiadająca silną pozycję na lokalnych rynkach europejskich. Marka Geberit to przede wszystkim innowacyjność, trwałość i szeroko pojęta ekologia procesu produkcji. Geberit oferuje szeroki zakres produktów w branży technologii sanitarnej oraz wyposażenia łazienek. Grupa Geberit ma swoją siedzibę w Rapperswil- Jona w Szwajcarii i zatrudnia ponad 12,000 pracowników w ponad 40 krajach. Zakłady we Włocławku i w Kole zajmują się produkcją ceramiki sanitarnej. Zakład w Ozorkowie zajmuje się produkcją elementów akrylowych i metalowych. Spółki w Warszawie i Łodzi zajmują się sprzedażą i serwisem.

W naszej firmie wiemy, że doświadczenie ludzi i ich wiedza są równie cenne, jak nowoczesne urządzenia. Nasze produkty ceramiczne powstają z naturalnych surowców, które w procesie produkcji sprawiają sporo niespodzianek i tylko wprawione oko dojrzy, a doświadczone dłonie usuną, usterki, które nie mogą opuścić fabryki.  I choć firma bardzo się rozwija i inwestuje w nowe technologie, to cały czas szukamy też odpowiednich pracowników.

Co nas wyróżnia na rynku pracy? Oferujemy stabilną pracę, bogatą ofertę socjalną, długoterminową umowę o pracę, przejrzyste warunki wynagradzania, możliwość nauki i rozwoju. Szukamy ludzi z dużą motywacją do pracy, rzetelnych i odpowiedzialnych.

Nasze oferty publikujemy na stronie internetowej: www.geberit.pl

Ogłoszenia

Operations Development Program

Zobacz w sobie menadżerkę/menadżera

Spójdz na swoją karierę z innej perspektywy!

Dołącz do programu rozwoju Grupy Geberit.

Przekonaj się, że razem z nami droga na stanowisko menadżerskie będzie pełna ciekawych wyzwań, zagranicznych podróży, doświadczeń i świetnej zabawy.

Więcej na www.geberit.pl/kariera.


Heidelberg Materials

Grupa Górażdże to nie tylko najnowocześniejsza w Europie cementownia zlokalizowana w Choruli nieopodal Opola, przemiałownia Ekocem w Dąbrowie Górniczej oraz kopalnie w Górażdżach i Folwarku, ale także 58 wytwórni betonu towarowego, 17 kopalni kruszyw i 10 stacji przesypowych w całej Polsce. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Heidelberg Materials.

Działalność Grupy Górażdże obejmuje trzy linie biznesowe: Górażdże Cement, Górażdże Beton i Górażdże Kruszywa, ale naszą dumą jest również Centrum Technologiczne Betotech, gdzie nasi fachowcy w laboratoriach wyposażonych w nowoczesną aparaturę badawczą, świadczą usługi doradztwa i badań laboratoryjnych w szeroko pojętym zakresie materiałów budowlanych. 

Grupa Górażdże to także od wielu lat partner Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Stwarzamy studentom i absolwentom uczelni świetne warunki do rozwoju swojej kariery i zdobywania doświadczenia w jednej z największych na świecie firm produkujących materiały budowlane, oferując praktyki, staże a także atrakcyjne możliwości zatrudnienia. Dla najlepszych studentów mamy dodatkowe, atrakcyjne benefity. Sprawdźcie naszą ofertę!

Stypendia ufundowane przez Grupę Górażdże

Jesli jestes studentem Wydzialu Inzynierii Materialowej i Ceramiki AGH w Krakowie wyślij aplikację do firmy Górażdze Cement SA na adres e-mail: kariera(at)gorazdze.pl.

Po pozytywуm zaopiniowaniu aplikacji przez Wydział zaprosimy Cię na spotkanie z przedstawicielami Górażdże Cement SA.

Dwóm wybranym studentom ufundujemy sypendia - co miesiąc do konca studiow 1000 zl, dodatkowo na dobry początek tablet Apple

Konkurs na najlepszą pracę inżynierską i magisterską

Górażdże Cement SA we wspołpracy z Wydziatem Inżynierii Materiałowej I Ceramiki Akademii Córniczo-Hutniczej w Krakowie zapraszaja do wzięcia udziału w konkursie na najlepsza pracę inżynierska oraz najlepsza prace magisterska w roku akademickim 2022/2023.

Atrakcyjne nagrody finansowe!

 • Najlepsza praca magisterska
  I miejsce - 7000 zł
  II miejsce - 5000 zł
  III miejsce - 3000 zł
 • Najlepsza praca inzynierska
  I miejsce - 5000 zł
  II miejsce - 3000 zł
  III miejsce - 2000 zł

Kto może wziąć udział w konkursie?

Absolwenci studiow I lub ll stopnia WIMiC AGH w Krakowie, którzy obronią prucę dyplomową inżynierską lub magisterską z inżynierii materiałowej i ceramiki odnoszącą się do przemysłu cementowego w terminie od 1 stycznia 2023 r. do 29 wrzesnia 2023 r.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu


Holcim S.A.

Holcim S.A. (dawniej Lafarge) w Polsce zajmuje się produkcją innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań budowlanych. Podstawą do ich tworzenia jest produkcja cementu, kruszyw i betonu - podstawowych surowców do produkcji materiałów budowlanych. Prowadząc naszą działalność realizujemy politykę zrównoważonego rozwoju zdefiniowaną w czterech filarach: klimat, gospodarka obiegu zamkniętego, woda i przyroda oraz ludzie i społeczności. Łączymy działalność przemysłową z szacunkiem dla pracowników, naszych sąsiadów i środowiska naturalnego.


Cersanit

Cersanit S.A. to dynamicznie rozwijająca się grupa kapitałowa, działająca na międzynarodowym rynku płytek ceramicznych i kompleksowego wyposażenia łazienek. W skład Grupy Cersanit wchodzą renomowane europejskie marki: Cersanit, Opoczno, Meissen Keramik i Pilkington's.

Oferta dla studentów

Do wygrania stypendium naukowe w kwocie 1000 zł brutto/m-c, wypłacane autorowi zwycięskiej pracy przez okres dwóch semestrów.

Warunki konkursu:

 • Dotyczy prac inżynierskich z kierunków: ceramika, inżynieria materiałowa, chemia budowlana
 • Do konkursu można zgłosić prace złożone i zaakceptowane przez promotora do 12 m-cy wstecz od daty zgłoszenia. Pracę należy przesłać drogą elektroniczną.
 • Data zgłoszenia prac: 30.04.2023 r.
 • Ogłoszenie wyników konkursu: 22.05.2023 r.
 • Kryteria wyboru pracy dyplomowej to: poprawność merytoryczna, przydatność i aplikowalność w przemyśle, logiczność i kreatywność, prowadzenie własnych badań.
 • Prace będą oceniane przez wewnętrzną komisję w Cersanit.
 • Warunkiem wypłaty stypendium jest posiadanie przez autora zwycięskiej pracy, statusu studenta na studiach II stopnia na WIMiC

Formularz zgłoszeniowy:

CERSANIT – HEADQUARTERS – oferty pracy – Kielce/Warszawa/Polska (cersanit-career.com)

Możliwość zdobycia stażu w 2 lokalizacjach (do wyboru): Dziale Projektów Strategicznych.

Kto może zostać stażystą? Wymagania:

 • Absolwent lub student ostatniego semestru studiów inżynierskich na kierunkach: ceramika, inżynieria materiałowa, chemia budowlana lub student na studiach magisterskich na kierunkach jw.
 • Wypełnienie kwestionariusza zgłoszeniowego
 • Konieczność rozwiązania case study
 • Wzięcie udziału w rozmowie kwalifikacyjnej z opiekunem stażu ze strony Cersanit

Co oferujemy? Warunki:

 • Umowa o staż lub umowa zlecenie
 • Dostępność około 30 h/m-c w roku akademickim oraz dostępność około 40 h/tydzień przez okres wakacji (2 wybrane miesiące). Długość stażu od 12 do 24 miesięcy
 • Wynagrodzenie: 1500 zł miesięcznie w trakcie roku akademickiego oraz 3600 zł w okresie wakacji
 • Pracodawca pokryje koszty noclegów i podróży do miejsca odbywania stażu
 • Celem stażu jest zdobycie przez stażystę doświadczenia w pracy, w tym realizacji innowacyjnych projektów pod okiem mentora/opiekuna z Cersanit
 • Uzyskanie referencji i informacji zwrotnej

Formularz zgłoszeniowy:

CERSANIT – HEADQUARTERS – oferty pracy – Kielce/Warszawa/Polska (cersanit-career.com)

Kogo poszukujemy? Wymagania:

 • Absolwent studiów inżynierskich lub magisterskich na kierunkach: ceramika (preferowane) inżynieria materiałowa, chemia budowlana
 • Wypełnienie kwestionariusza zgłoszeniowego
 • Chęć relokacji do lokalizacji Krasnystaw
 • Wzięcia udziału w 2 etapowej rekrutacji: I online oraz II rozmowie z kierownikiem/liderem projektu
 • Otwartość na zderzenie teorii z praktyką, odwaga w kreowaniu nowych rozwiązań, gotowość do działania „pod prąd”

Co oferujemy? Warunki:

 • Stanowisko: Inżynier produkcji/Inżynier techniczny
 • Umowa o pracę: 1-sza umowa na 6 miesięcy, kolejna 1 rok (przy pozytywnej ocenie przełożonego)
 • Stabilne warunki finansowe: zasadnicze + premia zależna od zaangażowania + dod. mieszkaniowy
 • Akomodacja w procesie rekrutacji
 • Dostępność w pełnym wymiarze godzin
 • Twoje stanowisko zależy od zaangażowania, czyli „od absolwenta do lidera”
 • Zdobycie doświadczenia pod okiem mentora, udział w innowacyjnych projektach, pozyskanie informacji zwrotnej, otrzymanie referencji

Formularz zgłoszeniowy:

https://www.cersanit-career.com/job-offers/4/cersanit-krasnystaw/2430/new-job-position

 • W wybrany dzień, na Wydział przyjadą pracownicy Cersanit (zarówno z centrali oraz Krasnegostawu)
 • Studenci zyskają możliwość poznania lidera branży, zdobędą informacje o stażu, konkursie na najlepszą pracę inżynierską. Będą mogli skonfrontować swoje wyobrażenia na temat pracy, firmy w czasie swobodnych rozmów z naszymi pracownikami oraz poznać wybrane produkty Cersanit
 • Uczestnicy wydarzenia będą mogli skonsultować swoje CV indywidualnie, wziąć udział w szkoleniu w celu przygotowania się na rozmowę kwalifikacyjną lub przeprowadzić próbną rozmowę
  z pracownikami z działu HR
 • Dedykowany wykład, prowadzony przez R&D Managera, pt. Kompozytowe płytki ceramiczne
  (ok. 45 minut + czas na dyskusję/pytania)
 • Unikalna możliwość poznania procesu produkcji wybranego produktu
 • Termin: 17.04.2023 r.
 • Zwiedzanie fabryki – możliwość poznania procesu produkcji wyrobów w jednej z wybranych lokalizacji (Opoczno, Iłża, Krasnystaw lub Wałbrzych)
 • Wyjazd będzie organizowany dla chętnych studentów we współpracy z WIMiC i/lub wydziałowym kołem naukowym
 • Wizytacja zakładu jest przewidziana przede wszystkim dla studentów z kierunków: ceramika,
  inżynieria materiałowa, chemia budowlana
 • Liczebność grupy od 10 do 40 osób. Wyjazd jest wstępnie planowany na IV kwartał 2023
 • Cersanit pokryje koszt przejazdu i wyżywienia

Osoby do kontaktu

Paulina MIERZWA
GROUP HR DIRECTOR

tel. +48 41 315 82 19
e-mail: Paulina.Mierzwa(at)cersanit.com

 

Małgorzata LITWIŃSKA
HR MANAGER

tel. +48 606 292 801
e-mail: Malgorzata.Litwinska(at)cersanit.com


Stopka