Dzień z firmą Geberit

Data: 15 marca 2024 r. (piątek)
Godz.: 10.00
Miejsce: B-8, s. 0.18

Na Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH przyjadą pracownicy firmy Geberit z Koła i Włocławka. Będzie okazja do poznania lidera branży, zdobycia informacji o praktykach, stażach, unikalnym projekcie dla absolwentów Operation Development Program, możliwości zatrudnienia w Geberit itp. Uczestnicy będą mogli skonfrontować swoje wyobrażenia na temat pracy w firmie w czasie swobodnych rozmów z pracownikami. Dla zainteresowanych będzie możliwość indywidualnych konsultacji swojego CV i/ lub przeprowadzenia próbnej rozmowy rekrutacyjnej z pracownikami z działu HR. Poniżej oferta firmy Geberit, której przedstawiciele poprowadzą trzy różne tematycznie warsztaty (również te dotyczące kompetencji miękkich) dla wszystkich zainteresowanych.

Warsztat: Jak pracować w zespołach, w których są różnice pokoleniowe
Godz.: 10.00-11.30
Opis warsztatu: Wspólnie przedyskutujemy, jak odnaleźć się w wielopokoleniowym środowisku. Wypracujemy, na co zwracać uwagę. Przygotujemy konkretne działania, jakie mogą być pomocne oraz podzielimy się korporacyjnymi doświadczeniami. Z całą pewnością nie zabraknie FUNu.
Na zakończenie spotkacie się z niezwykłą osobą oraz poznacie możliwości odbycia praktyk, staży,  oraz podjęcia pracy w Geberit. A wszystko to odbędzie się w pozytywnej atmosferze przy słodkim poczęstunku i konkursie z nagrodami
Prowadzący: Aleksander Rymiszewski
Miejsce: Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH, s. 0.18

Warsztat: Informacja zwrotna feedback czy feedforward?
Godz.: 11.45-13.15
Opis warsztatu: Często słyszymy, że nikt nie lubi być „krytykowany”! Ale czy na pewno? – Wszystko zależy od formy i wartości, jaka płynie z informacji zwrotnej.
Czego potrzebujemy, aby się rozwijać? Kiedy będziecie wiedzieć, że coś poszło dobrze, a coś należy zmienić czy poprawić. Otwarta forma warsztatowa, na której poszukamy wspólnie odpowiedzi na te pytania.
Prowadzący: Aleksander Rymiszewski
Miejsce: Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH, s. 0.18

Warsztat: Automatyzacja procesów w produkcji produktów sanitarnych
Godz.: 13.30-14.30
Opis warsztatu: Pokażemy praktyczne i ciekawe rozwiązania, nasze automatyzacje oraz materiały multimedialne. Poznacie ciekawostki o: silosach, automatycznym logo, przygotowaniu szkliwa oraz nowoczesnej odlewni ciśnieniowej produktów sanitarnych.
Prowadzący: Mariusz Czekalski
Miejsce: Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH, s. 0.18

Dzień z firmą Geberit / 15.03.2024 r.