Przejdź do treści Przejdź do stopki
Aktualności

Wykład: Tradycyjne i nowe technologie w produkcji płytek w Cersanit S.A.

Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH

Wykład: Tradycyjne i nowe technologie w produkcji płytek w Cersanit S.A.

Wykład: Tradycyjne i nowe technologie w produkcji płytek w Cersanit S.A.

W ramach Dnia z firmą Cersanit na Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH przyjadą pracownicy Cersanit. 

Uczestnicy zyskają możliwość poznania lidera branży, wzięcia udziału w wykładzie prowadzonym przez doświadczonych praktyków i konkursie z nagrodami oraz zdobędą informację o:

Wykład: Tradycyjne i nowe technologie w produkcji płytek w Cersanit S.A.
Data: 16.04.2024 r.
Godz.: 11.30-13.00
Prowadzący: Magdalena Janus, chief technologist i Bartosz Jabłoński, senior lean manufacturing
Miejsce: Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH, B-8, s. 0.10

Formularz zgłoszeniowy

Wykład prowadzony przez specjalistów Cersanit z przewidzianym czasem na dyskusję oraz z konkursem z nagrodami. Tematyką wykładu będzie prezentacja produkcji płytek ceramicznych na prasach tradycyjnych i w nowej technologii Continua+ oraz różnice między technologiami.  Doświadczeni specjaliści Cersanit przedstawią również badania laboratoryjne, jakie wykonywane są dla kontroli procesu produkcyjnego. Zaprezentują, jak rozwija się technologia zdobienia płytek poprzez aplikacje cyfrowe i wprowadzą do tematu znaczenia Lean w procesie produkcji.

Spotkania indywidualne

Data: 16.04.2024 r.
Godz.: 10.00-15.00
Miejsce: Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH, B-8 hol przed aulą

Uczestnicy zyskają możliwość poznania lidera branży, zdobędą informacje o praktykach, stażach, wycieczce do zakładu, dowiedzą się o warunkach zatrudnienia oraz na temat pracy w firmie w czasie swobodnych rozmów z pracownikami. Będzie szansa na poznanie wybranych produktów Cersanit. W trakcie indywidualnych rozmów będzie możliwość konsultacji dotyczących dokumentów aplikacyjnych lub przeprowadzenia próbnej rozmowy rekrutacyjnej z pracownikami z działu HR. 

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. W trakcie wydarzenia wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo oznacza akceptację Regulaminu Wydarzeń na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH w Krakowie

Dzień z firmą Cersanit

Stopka