Wykład: Przewaga dzięki technologii – poznaj kulisy pracy w Grupie Tubądzin

Zapraszamy na Dzień z Grupą Tubądzin na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH.  Eksperci przedstawią podejście Grupy Tubądzin do projektowania i produkcji płytek, najnowsze trendy w designie i unikalne możliwości technologiczne. Opowiedzą również o kulisach pracy w firmie i możliwościach rozwijania kariery w Tubądzinie.

Wykład: Przewaga dzięki technologii — poznaj kulisy pracy w Grupie Tubądzin
Data: 11.04.2024 r.
Godz.: 12.00-13.30
Prowadzący: Krzysztof Kulig, Justyna Pacholik
Miejsce: Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH, B-8, s. 0.18

Krzysztof Kulig
Dyrektor Działu Rozwoju w Grupie Tubądzin. Inżynier, od 20 lat związany z branżą budowlaną. W Grupie Tubądzin odpowiada za produkty elewacyjne i wielkoformatowe, współpracę z branżą wykonawczą, organizację szkoleń oraz szeroko pojętą pomoc techniczną.

Justyna Pacholik
Architekt TU_Kolektyw w Grupie Tubądzin. W swoim portfolio ma współpracę związane nie tylko z architekturą wnętrz, ale także z zakresu m.in. architektury kubaturowej, rewitalizacji zabytków i grafiki. Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych polskich biurach architektonicznych. Absolwentka Architektury i Urbanistyki Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska na Politechnice Łódzkiej.

Spotkania indywidualne

Data: 16.04.2024 r.
Godz.: 10.00-15.00
Miejsce: Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH, B-8 hol przed aulą

Uczestnicy zyskają możliwość poznania lidera branży, zdobędą informacje o praktykach, stażach, wycieczce do zakładu, dowiedzą się o warunkach zatrudnienia oraz na temat pracy w firmie w czasie swobodnych rozmów z pracownikami. Będzie szansa na poznanie wybranych produktów Grupy Tubądzin. W trakcie indywidualnych rozmów będzie możliwość konsultacji dotyczących dokumentów aplikacyjnych lub przeprowadzenia próbnej rozmowy rekrutacyjnej z pracownikami z działu HR.

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Po zakończeniu zbierania zgłoszeń na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. W trakcie wydarzenia wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo oznacza akceptację Regulaminu Wydarzeń na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH w Krakowie.

Załącznik:
Plakat Dnia z firmą Tubądzin