Nagroda Prezesa Rady Ministrów dla dra Radosława Porady

nagroda

fot. Dreamstime

Nagroda Prezesa Rady Ministrów dla dra Radosława Porady

Dr inż. Radosław Porada został uhonorowany prestiżową nagrodą Prezesa Rady Ministrów w kategorii wyróżniająca się rozprawa doktorska.

Naukowiec realizował swoją rozprawę doktorską zatytułowaną: „Funkcjonalizacja materiałów elektrodowych dla woltamperometrii związków organicznych z elementami standaryzacji i przetwarzania sygnałów” w katedrze Chemii Analitycznej i Biochemii naszego wydziału. Promotorami jego doktoratu byli: prof. dr hab. inż. Bogusław Baś (WIMiC AGH) z oraz dr hab. Jolanta Kochana, prof. UJ (Wydział Chemii UJ). Dr inż. Radosław Porada został wyróżniony za opracowanie teoretyczne i praktyczne nowej generacji materiałów elektrodowych do elektrochemicznego oznaczania związków organicznych.

Serdecznie gratulujemy!