Szanowni Państwo,

Serdecznie zachęcamy do przeczytania wywiadu, który ukazał się w lutowym numerze Biuletynu AGH, ze współzałożycielami Fundacji „Dzieło Pomocy Dzieciom – Fundacja Ruperta Mayera” – Janem i Katarzyną Mader. Organizacja ta wspiera działalność charytatywną, opiekuńczo-wychowawczą, dla sierot naturalnych i sierot społecznych, dzieci samotnych, porzuconych, zaniedbanych fizycznie i wychowawczo, pozbawionych opieki rodzicielskiej, z domów dziecka oraz z rodzin patologicznych, zagrożonych, biednych, rozbitych.

Zapraszamy również na stronę internetową Fundacji http://www.dpd.pl/dpd/

Absolwencie, napisz do nas!
          Jesteśmy Wydziałem z ponad 60-letnią historią. Kształcimy specjalistów z zakresu inżynierii materiałowej, technologii chemicznej, ceramiki oraz chemii budowlanej. Jesteśmy dumni z naszych Absolwentów, zwłaszcza, że jest już ich nieco ponad 11 tysięcy. Chcemy, aby nasi Absolwenci czuli, że nadal są częścią naszej społeczności, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami. Mają Państwo jakieś wspomnienia, fotografie, coś czym chcecie się pochwalić? Prosimy o kontakt, chętnie udostępnimy informacje na stronie Wydziałowej.