W środę, 27 kwietnia 2016 r., na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy CEO CP Glass S.A. w celu podpisania porozumienia o współpracy.

Ze strony firmy w spotkaniu uczestniczyli: Pan Prezes Krzysztof Staniek, Pan Wiceprezes Kazimierz Bujak, Dyrektor Działu Inwestycji i Rozwoju CP Glass S.A. Radosław Guzik, Dyrektor Działu Zapewnienia Jakości CP Glass S.A. Krzysztof Czarnacki oraz Dyrektor Działu Prawnego CP Glass S.A. Maciej Dudzic. Wydział reprezentowali: Dziekan WIMiC prof. dr hab. inż. Jerzy Lis, Prodziekan ds. Ogólnych prof. dr hab. inż. Włodzimierz Mozgawa, Prodziekan ds. Współpracy i Rozwoju dr hab. inż. Robert Filipek, prof. dr hab. inż. Jan Wasylak – kierownik Katedry Technologii Szkła i Powłok Amorficznych oraz z katedry dr hab. inż. Manuela Reben, prof. AGH.

Liczymy, że to porozumienie będzie początkiem długotrwałego współdziałania pomiędzy stronami.