Szanowni Państwo,

Pełnomocnik Rektora AGH ds. Osób Niepełnosprawnych,

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych AGH,

Wydział Humanistyczny AGH,

Serdecznie zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Dydaktycznej „Nowe technologie a niepełnosprawność", która odbędzie się 19 kwietnia 2016 r. w Centrum Energetyki AGH, sala 307.

Celem konferencji organizowanej w ramach IX Krakowskich Dni Integracji jest pokazanie możliwości, jakie stwarzają nowoczesne technologie w przezwyciężaniu barier przestrzennych, komunikacyjnych i społecznych dla osób z różnymi niepełnosprawnościami. Będzie ona forum, w trakcie którego przedstawiciele uczelni technicznych, zarówno ich pracownicy naukowi, jak i studenci, a także firmy wdrażające rozwiązania opracowane przez zespoły badawczo-rozwojowe i produkujące urządzenia, zaprezentują swoje osiągnięcia.

Szczegółowe informacje TUTAJ

Link do wydarzenia na facebooku TUTAJ