W poniedziałek, 29 lutego br., mieliśmy przyjemność gościć na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH Dyrektora Generalnego Pana Thomasa Wyrobka oraz Prezesa i Dyrektora Technicznego Pana Dra Odena L. Warrena z firmy Hysitron. Ze strony Wydziału w spotkaniu uczestniczyli: Dziekan WIMiC prof. dr hab. inż. Jerzy Lis, Kierownik Katedry Ceramiki i Materiałów Ogniotrwałych dr hab. inż. Mirosław Bućko, prof. AGH, dr hab. inż. Zbigniew Pędzich, prof. AGH oraz dr hab. inż. Jerzy Jedliński.

Spotkanie dotyczyło współpracy naukowo-badawczej między Wydziałem Inżynierii Materiałowej i Ceramiki a firmą Hysitron. W ramach spotkania odbyły się rozmowy oraz zwiedzanie laboratoriów.