Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasz student Pan Wojciech Szczypka został laureatem prestiżowej nagrody w IV edycji programu Diamentowy Grant 2015. Pan Wojciech został doceniony za pracę nt. ?Właściwości termoelektrycznych wybranych domieszkowanych materiałów typu AgXY2 i klatratów krzemowych ? badania in silico?.

Diamentowy Grant to wyróżnienia dla wybitnych studentów, którzy planują rozpocząć karierę naukową. W tym roku nagrodzono 78 laureatów. Oprócz finansowania, laureaci programu mają możliwość przyśpieszenia swojej kariery naukowej. Studenci, którzy otrzymali Diamentowy Grant, mogą rozpocząć prace nad doktoratem już po ukończeniu studiów licencjackich lub trzeciego roku studiów jednolitych. Diamentowy Grant przyznawany jest od 2012 roku.

Laureatowi serdecznie gratulujemy!