We czwartek 28 maja br. Stowarzyszenie Producentów Cementu świętowało jubileusz 25-lecia. Uroczyste obchody zgromadziły w Warszawie przedstawicieli administracji państwowej, branży cementowej oraz firm, uczelni wyższych, instytutów i stowarzyszeń współpracujących z kraju i zagranicy.

Podczas uroczystości wręczone zostały okolicznościowe medale oraz statuetki. Również Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH został uhonorowany za długoletnią współpracę ze Stowarzyszeniem. Podziękowania na ręce Pana Prodziekana prof. Włodzimierza Mozgawy złożył Przewodniczący Stowarzyszenia Producentów Cementu Andrzej Ptak.

Przedstawicielom Stowarzyszenia Producentów Cementu serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych lat pełnych sukcesów!