W poniedziałek 11 maja br. odbyło się wręczenie dyplomów laureatom konkursu Fundacji Cement, Wapno, Beton. Dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie na najlepszą pracę dyplomową w roku 2014 otrzymał Pan Paweł Sikora ? absolwent Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Drugie miejsce zajęła Pani Katarzyna Niemiec ? absolwentka Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej.

Miło nam poinformować, iż doktorantka Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki Pani mgr inż. Ewa Kapeluszna zajęła pierwsze miejsce w konkursie na najlepszy artykuł młodego autora w czasopiśmie Cement Wapno Beton w roku 2014 za artykuł pt. ? Wpływ rodzaju regulatora czasu wiązania na właściwości cementu?.

Laureatom serdecznie gratulujemy!