W piątek, 17 kwietnia, od godziny 8.30 gościliśmy na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki wszystkich zainteresowanych w ramach ?Dnia Otwartego AGH?. Oficjalne otwarcie nastąpiło w budynku A-0 o godz. 9.30, wcześniej wystąpiła Orkiestra Reprezentacyjna Akademii Górniczo-Hutniczej.

Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki zaprezentował wykłady (?Analiza Twoich możliwości?, ?Dotknąć nanoskali ? mikroskopia sił atomowych?, ?Nowoczesne metody w inżynierii powierzchni ? od pomysłu do zastosowania?, ?Szkło ? materiał znany czy nieznany?) prowadzone przez pracowników Wydziału oraz udostępnił do zwiedzania laboratoria. Zainteresowani mogli również zapoznać się z ofertą Wydziału w namiotach ustawionych na parkingu między budynkami A-2 i A-3.

Dodatkowo przed ?Centrum Ceramiki? (budynek B-8) znajdował się wydziałowy punkt informacyjny. Tam na zainteresowanych czekały oprócz informacji, liczne atrakcje. Więcej zdjęć TUTAJ