22 listopada 2014 r. firma Bruk-Bet z siedzibą w Niecieczy obchodziła okrągły jubileusz swojej działalności. Z tej okazji odbyła się uroczysta gala, w której udział wzięli znamienici goście, wśród nich byli między innymi przedstawiciele władz państwowych czy środowiska akademickiego. Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH reprezentowali: Dziekan prof. Jerzy Lis, Kierownik Katedry Ceramiki i Materiałów Ogniotrwałych prof. Jan Deja, prof. Wiesław Kurdowski oraz prof. Jan Małolepszy.

?Podczas uroczystości zaprezentowano film, podsumowujący 30 lat działalności firmy. W doskonały sposób przedstawił on historię powstania firmy Bruk-Bet, od małego zakładu rzemieślniczego, przez fazę jej intensywnego rozwoju, aż do stanu aktualnego, w którym możemy się pochwalić 15 zakładami produkcyjnymi, 32 liniami technologicznymi i 17 firmowymi biurami sprzedaży.

Prezes Zarządu Krzysztof Witkowski, witając gości, podziękował wszystkim za współpracę, wsparcie i zaufanie, jakim obdarzali firmę przez wszystkie te lata. Przedstawił także plany firmy na nadchodzące miesiące, wśród których na szczególną uwagę zasługuje wprowadzenie na rynek niezwykle nowoczesnej serii produktów Fotoline, będącej wynikiem zastosowania unikalnych rozwiązań technologicznych."

Podczas gali zostały wręczone honorowe statuetki osobom, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju firmy. Wśród wyróżnionych znalazł się Dziekan Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki prof. Jerzy Lis.

Zarządowi oraz pracownikom firmy ?Bruk-Bet? serdecznie gratulujemy z okazji jubileuszu oraz życzymy dalszych sukcesów oraz pomyślności.