Jak co roku z początkiem czerwca ruszyła elektroniczna rekrutacja kandydatów na studia. Swoją działalność uruchomiły również Wydziałowe Komisje Rekrutacyjne. Na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki można aplikować na cztery kierunki: Technologię Chemiczną, Inżynierię Materiałową, Ceramikę oraz Chemię Budowlaną. Na kandydatów czeka łącznie 280 miejsc. Do 26 lipca trwają wpisy na studia.

Osoby, które już dokonały wpisu na studia serdecznie witamy i zapraszamy na zajęcia w październiku już jako studenci Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH.

Ciekawostki:

- 515 osób zarejestrowanych w systemie jako kierunek główny wybrało kierunek dostępny na WIMiC

- 1687 osób zarejestrowanych w systemie jako kierunek alternatywny wybrało kierunek dostępny na WIMiC