Miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym o godzinie 12.00 rozpoczęły się tegoroczne Wydziałowe Rozgrywki Sportowe (Dydaktycy vs. Studenci) organizowane przez Wydziałową Radę Samorządu Studenckiego.

W otwarciu uczestniczyli: Dziekan Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki prof. Jerzy Lis, dyrektor administracyjna mgr Monika Korbiel, Wiceprzewodniczący WRSS Mateusz Gustaw. Konkurencją inicjującą rozgrywki jest turniej szachowy. Wśród uczestników gry jest pani Aleksandra Lach, srebrna medalistka Akademickich Mistrzostw Polski 2014 w szachach. Równocześnie z rozgrywanym turniejem odbywa się także szkółka szachowa, prowadzona przez pana Szymona Świontka, członka Krakowskiego Klubu Szachistów.

Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia i kibicowania w organizowanych turniejach. Najbliższe zawody - w koszykówkę - odbędą się 20 marca od godz. 16.30. Szczegółowe informacje tutaj.

Turniej szachowy wygrał pan Maciej Bik, student drugiego roku I stopnia na kierunku Technologia Chemiczna. Gratulujemy!