Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, iż Pani Profesor Anna Ślósarczyk oraz Pani Mgr inż. Zofia Paszkiewicz wraz z Panią prof. Grażyną Ginalską oraz Panią dr Anną Belcarz z Katedry Biochemii i Biotechnologii z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie otrzymały nominację do Nagrody Prestiżu (pismo poświęcone reputacji polskiej gospodarki) Renoma Roku 2013 w kategorii Wynalazca za Kompozyt Kościozastępczy.

Z okazji otrzymania nominacji Wicepremier Janusz Piechociński, Minister Gospodarki, wręczył list gratulacyjny zespołowi. Panie otrzymały również Dyplom od Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pani prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej, za projekt pod nazwą ?Kompozyt bioaktywny oraz sposób wytwarzania kompozytu bioaktywnego?.

Serdecznie gratulujemy Pani Profesor Annie Ślósarczyk oraz Pani Mgr inż. Zofii Paszkiewicz i życzymy dalszych sukcesów w pracy naukowej.