Jesteśmy po kolejnych dwóch Seminariach Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki, w których swoje wykłady wygłosili: dr Bartosz Handke oraz prof. dr hab. inż. Marek Przybylski.

6 grudnia br. odbyło się seminarium dr. Bartosza Handke z Katedry Chemii Krzemianów i Związków Wielkocząsteczkowych WIMiC AGH. Pan doktor wygłosił wykład na temat ?Nowych możliwości pomiarowych Wydziałowej Pracowni Dyfrakcji i Fluorescencji Rentgenowskiej?. Z kolej 11 grudnia br. odbyło się seminarium prof. dr. hab. inż. Marka Przybylskiego, dyrektora Akademickiego Centrum Materiałów i Technologii AGH. Pan profesor wygłosił wykład na temat ?ACMiN przedstawia i zaprasza?.

Seminaria cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród pracowników jak i studentów. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na kolejne spotkanie już 3 stycznia 2014 roku o godz. 12.00, wykład wygłosi prof. Stanisław Cudziło na temat ?Współczesnych i przyszłych materiałów wybuchowych?.