Bardzo miło nam poinformować, iż prof. Anna Ślósarczyk, mgr inż. Zofia Paszkiewicz z naszego Wydziału oraz prof. Grażyna Ginalska i dr Anna Belcarz z firmy Medical Inventi oraz Uniwersytetu Medycznego w Lublinie otrzymały nagrodę Światowej

Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO) dla kobiety wynalazcy na targach innowacji w Brukseli. Cztery polskie badaczki opracowały rewolucyjny kompozyt bioaktywny służący do tworzenia tzw. sztucznych kości.

Podczas 62. Światowych Targów Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik ?Brussels Innova 2013? w Brukseli polscy wynalazcy zdobyli ponad 20 różnych nagród, medali i wyróżnień.

Pani prof. Annie Ślósarczyk oraz mgr inż. Zofii Paszkiewicz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy badawczej.

Więcej informacji tutaj