W piątek 15 listopada 2013 r. o godzinie 13.30 w Auli Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki po raz kolejny mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w uroczystym rozdaniu dyplomów Absolwentom studiów magisterskich z roku akademickiego 2012/2013

Uroczystość poprowadzili: Dziekan Wydziału IMiC, prof. Jerzy Lis, Prodziekan prof. Włodzimierz Mozgawa, Prodziekan dr hab. inż. Paweł Pasierb oraz Senator Mateusz Gustaw.

W tym roku naukę ukończyło 172 absolwentów, wśród nich były 24 wyróżnione osoby, które osiągnęły wysokie wyniki podczas egzaminu magisterskiego oraz 3 semestrów studiów:

Anna Toczek, Agnieszka Wilk, Wiktoria Wierzba, Kinga Wysocka, Magdalena Basista, Karolina Kulawik, Magdalena Leśniak, Jakub Marchewka, Jolanta Lis, Juliusz Dąbrowa, Magdalena Raś, Dorota Mielczarkowska, Barbara Myszka, Magdalena Szydłowska, Krzysztof Pietryga, Justyna Olejarka, Ewelina Okarma, Małgorzata Stachura, Iwona Stokłosa, Agnieszka Golec, Joanna Duraj, Karolina Hodur, Piotr Rafalski i Krzysztof Szlósarczyk.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!