baner final

Centrum Karier zaprasza na spotkanie z Engineering Design Center w dniu 22 maja (środa) pawilon B-2, sala konferencyjna 110, godz. 13.00-15.00.

Engineering Design Center (EDC) to biuro projektowo-konstrukcyjne utworzone w kwietniu 2000 roku na mocy umowy między działem silników lotniczych General Electric (GE Aircraft Engines) oraz Instytutem Lotnictwa w Warszawie. EDC działa w obszarze silników lotniczych, turbin gazowych i parowych, sprężarek osiowych, odśrodkowych i tłokowych oraz instalacji przemysłowych, w tym projektowanie rurociągów oraz automatyka. Od początku swojego istnienia centrum rozwija się niezwykle dynamicznie - na chwilę obecną zatrudnia ponad 1 400 inżynierów i stale zwiększa liczbę przyjmowanych osób. Aktualnie polscy inżynierowie wspierają swoją pracą zarówno działy GE zajmujące się silnikami lotniczymi, czy przemysłem naftowym, jak również energetyką. Co więcej, od 2010 r. nasza firma zajmuje 2. miejsce w rankingu "Firma dla Inżyniera" organizowanym przez Bank Danych o Inżynierach.
Ponadto, GE zajęło 6. miejsce w rankingu "Worlds Most Attractive Employers 2012" w kategorii Global Top 50 Engineering.

Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej: www.edcpolska.pl

Podczas spotkania ze studentami menedżerowie oraz przedstawiciel Działu HR zaprezentują działalność EDC, opowiedzą o możliwościach rozwoju zawodowego w firmie, odpowiedzą na pytania studentów. Będzie to również okazja do indywidualnych rozmów z przedstawicielami Firmy.