baner final

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszam na inauguracyjne seminarium Forum Inżynierii Materiałowej, wspólną inicjatywę środowiska naukowego skupionego w dyscyplinie Inżynieria Materiałowa trzech uczelni: Politechniki Warszawskiej, Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Śląskiej oraz Instytutu Metalurgii i Inżynierii Materiałowej PAN.

Forum Inżynierii Materiałowej to nowa inicjatywa cyklicznych międzyuczelnianych seminariów w formie video konferencji na platformie Zoom pod patronatem: Komitetu Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Polskiej Akademii Nauk oraz Polskiego Towarzystwa Materiałoznawczego.

Wykład inauguracyjny w dniu 28 stycznia 2021 roku o godz.10:00 wygłosi:

Prof. Ehrenfried Zschech

(Fraunhofer Institute for Ceramic Technologies and Systems, Dresden, Germany)

pt. „Extension of fracture mechanics to small dimensions – Microcrack evolution and failure in 3D structured materials”

Uwaga!  Osoby zainteresowane wzięciem udziału w seminarium prosimy o wysłanie swojego zgłoszenia pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

do 27.01.2021r.

Serdecznie zapraszam,