baner final

Szanowni Państwo,

Władze Uczelni skierowały do naszej społeczności apel o poddaniu się dobrowolnej samokwarantannie od 14 grudnia, tak aby Święta Bożego Narodzenia można było jak najpełniej celebrować w gronie rodzinnym, minimalizując zagrożenie zakażeniem.

Szczególnie, prośba ta dotyczy zajęć kontaktowych (laboratoryjnych) na Wydziale. Wszyscy wiemy, z jakim trudem przyszło nam wypracowanie programu semestralnego, aby umożliwić studentom pełnowartościowe zajęcia laboratoryjne.

Niemniej jednak, w tak szczególnych okolicznościach, zalecam zastosowanie się do wskazania Władz Uczelni i proponuję, by w uzgodnieniu ze Studentami przełożyć zajęcia zaplanowane do odbycia w trybie kontaktowym na inny termin (przed 14 grudnia lub po przerwie świątecznej).

W załączeniu przesyłam tekst wystąpienia Prorektorów do Studentów (podobnej treści przesłanie przekazano ustnie kierownictwom wszystkich wydziałów).

Dziekan

List Prorektorów do Studentów grudzień 2020