baner final

 

Firma CEMEX poszukuje innowacyjnych pomysłów w zakresie produkcji betonu

CEMEX ogłosił konkurs FÖRDERPREIS BETON CENTRAL EUROPE 2020. Celem konkursu jest promocja rozwoju produkcji, przetwarzania i zastosowania betonu oraz konstrukcji betonowych.
Projekty konkursowe powinny wyznaczać rozwiązania dotyczące ulepszenia cech charakterystycznych dla materiałów budowlanych, ich jakości, efektywności kosztowej, ekologii oraz aspektów technologicznych betonu i konstrukcji betonowych.

Uczestnictwo w konkursie

Do udziału w konkursie zapraszamy praktyków i naukowców z firm budowlanych oraz naukowców z uniwersytetów i instytutów zajmujących się badaniami nad materiałami budowlanymi. Projekty konkursowe, których współautorstwo przypisywane jest profesorom uczelni wyższych, zostaną wykluczone z udziału w konkursie.

Nagroda pieniężna 

Nagrodą pieniężną w konkursie jest 10.000 euro.
 
WYMAGANE DOKUMENTY
  1. PRACA NAUKOWA (NP. PRACA MAGISTERSKA, PRACA DOKTORSKA) : Praca nie może być starsza niż dwa lata. Praca musi być opublikowana w profesjonalnych czasopismach naukowych. W ramach konkursu, możliwe jest zgłoszenie pracy zarówno w języku polskim, jak i angielskim.
  2. ABSTRAKT: Streszczenie pracy powinno być dostarczone w języku angielskim. Maksymalna długość streszczenia to od 10 do 20 stron w formacie A4.
  3. OPIS REALIZACJI TRANSFERU ZAPROPONOWANEGO ROZWIĄZANIA DO PRAKTYCZNEGO WDROŻENIA: Opis w języku angielskim, o długości 3 do 4 stron, powinien dotyczyć sposobu wdrożenia głównej idei zawartej w pracy, w nawiązaniu do działalności CEMEX. W materiale należy zawrzeć opis, w jaki sposób postrzegasz CEMEX w branży oraz w otoczeniu społeczno-ekonomicznym oraz jak konkluzje zawarte w artykule mogą zostać wykorzystane w branży.
  4. CURRICULUM VITAE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ PROJEKT: Wszystkie dokumenty należy przesłać w formie cyfrowej na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poniżej udostępniamy więcej informacji o warunkach, zasadach zgłoszenia oraz informacje kontaktowe. W przypadku pytań dotyczących konkursu, prosimy o kontakt z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Więcej informacji

Publikacja prasowa

Broszura informacyjna