Centrum Innowacyjnego Rozwoju Społeczeństwa (CIRS) koordynuje wyjazdy na praktyki Erasmus+ dla studentów I, II, III stopnia lub jednolitych studiów magisterskich Akademii Górniczo-Hutniczej z Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki.

W dniach 13-21 lutego 2020 odbędzie się rekrutacja na wyjazdy, które muszą zakończyć się do dnia 30 maja 2020 r.

Stypendium umożliwia wyjazd na trzymiesięczną lub dwumiesięczną praktykę zawodową do zagranicznej instytucji,firmy lub placówki naukowo-badawcze,krej profil jest powiązany z kierunkiem studiów kandydata. Minimalny czas trwania praktyki to dwa miesiące (jeden miesiąc to 30 dni).

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.cirs.pl oraz pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyżury koordynatora projektu dla studentów w okresie rekrutacji odbywają się we czwartki godz. 12.00 - 14.00 i piątki godz. 13.00 - 14.00 w pokoju 0.26 (budynek B8).