19 listopada 2019 mieliśmy zaszczyt gościć na naszym Wydziale dr inż. Kirill Andreev, reprezentującego centrum badawcze Ceramic Research Center należące do TATA STEEL - wiodącego producenta stali w Europie.

Stronę polską reprezentowali prof. dr hab. inż. Jacek Szczerba oraz prof. dr hab. inż. Jerzy Lis, Prorektor ds. Współpracy.

Program wizyty obejmował wykład pt. „Refractories related activities at Tata Steel IJmuiden – possibility for an internship”, który przedstawiał perspektywy i kierunki rozwoju materiałów ogniotrwałych dla przemysłu stalowego, a także prezentował możliwości wyjazdu studentów do Ceramic Research Center w Holandii.

Studentów zainteresowanych wyjazdem do centrum badawczego w Holandii w ramach stażu przemysłowego lub w okresie realizacji pracy magisterskiej, w obszarze modelowania i struktury nowoczesnych materiałów ogniotrwałych, zapraszamy do kontaktu pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.