W dniach 8 i 9 października 2019 roku nasza Ekipa, składająca się z Pracowników i Studentów reprezentowała nasz Wydział na Targach Kompozyty EXPO Kraków 2019. Wydarzenie to ściąga do Krakowa firmy przemysłowe oraz uczelnie działające w dziedzinie materiałów kompozytowych, nie mogło więc zabraknąć Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki.

W targach uczestniczyli także Studenci prezentujący swoje projekty i skonstruowane pojazdy: elektryczny motocykl (E-MOTO AGH), rakietę międzyplanetarną (AGH SPACE SYSTEMS), łódź solarną (SOLAR BOAT AGH), samolot (AERO AGH) oraz wyczynowy samochód rajdowy (AGH RACING TEAM). Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie stoiska Wydziału na targach, aktywnie uczestniczyli i reprezentowali nasz Wydział, poświęcili swój czas i energię, w szczególności Panu dr inż. Piotrowi Szatkowskiemu, Panu Prodziekanowi Profesorowi Zbigniewowi Pędzichowi, Studentom Kół Naukowych i Samorządu Studentów WIMiC, Pracownikom i Doktorantom.