Szanowni Państwo,

W poniedziałek, 17 czerwca 2019 r., mieliśmy zaszczyt gościć na naszym Wydziale, profesora Makoto Nanko z Japonii z Nagaoka University of Technology (NUT).

Stronę polską reprezentowali: prof. dr hab. inż. Dariusz Kata, prof. dr hab. inż. Zbigniew Grzesik oraz dr hab. inż. Tomasz Brylewski, prof. AGH, który jest koordynatorem współpracy z NUT.

Jednym z tematów poruszanych podczas tego spotkania było rozszerzenie współpracy naukowo-badawczej w zakresie wymiany studentów i pracowników naukowych pomiędzy Nagaoka University of Technology (Japonia) a Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie w ramach bilateralnej umowy o współpracy i partnerstwie pomiędzy obiema Uczelniami, która podpisana została 31.10.2018 r.

thumb DSC_3244 1024