Szanowni Państwo,

Jest nam miło poinformować, iż prof. dr hab. inż. Tomasz Brylewski, w drodze międzynarodowego konkursu ogłoszonego przez The Minerals, Metals & Materials Society, został wybrany na stanowisko redaktora naukowego (Associate Editor) w czasopiśmie Journal of Electronic Materials należącym do wydawnictwa Springer.

Serdecznie gratulujemy!

Miło nam poinformować, iż Pani dr inż. Joanna Smajdor jak i Pan dr Mateusz Kowalcze zostali wyróżnieni w konkursie PAN Komitetu Chemii Analitycznej na najlepsze prace doktorskie (edycja 2020).

Joanna Smajdor (dr hab. Robert Piech, AGH), Wysokoczułe oznaczenia hormonów i sterydów metodami woltamperometrycznymi (nagroda Polygen).
Mateusz Kowalcze (dr hab. Małgorzata Jakubowska, AGH), Zastosowanie metod chemometrycznych w woltamperometrycznym badaniu wybranych pochodnych tlenowych terpenów pierścieniowych (nagroda LGC Standards).

Serdecznie gratulujemy!

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Zapraszamy wszystkich do publikowania w wydaniu specjalnym czasopisma MDPI „Coatings”. Czasopismo ma formę „Open Access” i znajduje się na liście czasopism opublikowanej w zasobach „Inicjatywa doskonałości – Uczelnia Badawcza” co daje nam możliwość sfinansowania publikacji ze środków Projektu IDUB. Wartość punktowa jest przyzwoita i wynosi 100 pkt. ministerialnych.

Szczegóły znajdziecie Państwo po linkiem:  https://www.mdpi.com/journal/coatings/special_issues/function_thin_film

Wszelkie pytania proszę kierować do dr. hab. Bartosza Handke Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

banner 1

Z ogromną radością informujemy, że mgr inż. Maciej Bik z naszego wydziału, otrzyma stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, za innowacyjne badania naukowe na wysokim poziomie oraz imponujący dorobek naukowy o wysokim prestiżu i międzynarodowym zasięgu.

Serdecznie gratulujemy!!!