Szanowni Państwo,

przyjaciołom i sympatykom Seminarium WIMiC składam najlepsze życzenia. Niech 2020 rok przyniesie Państwu wiele dobrego, sukcesów i pomyślności.

serdecznie zapraszam na otwarte Seminarium WIMiC, które odbędzie się 17 stycznia (piątek) o godz. 09:00 w sali 0.18  w budynku B8.

Prof. Elżbieta Frąckowiak, Politechnika Poznańska, Instytut Chemii i Elektrochemii Technicznej, wygłosi wykład:“„Zalety i wady magazynowania energii w kondensatorach elektrochemicznych”.

Gorąco zapraszam Państwa, Pracowników, Doktorantów, Magistrantów i Studentów oraz inne zainteresowane osoby do wzięcia udziału w seminarium. Proszę o rozpropagowanie tej informacji wśród Koleżanek i Kolegów.

Z poważaniem,

Robert Filipek

Plakat

DZIEKAN I RADA WYDZIAŁU INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ  I CERAMIKI AKADEMII GÓRNICZO - HUTNICZEJ
uprzejmie informują,

że w dniu 10 stycznia 2020 r. o godz. 12:00 w sali 0.18a paw. B-8

Akademii Górniczo - Hutniczej

w Krakowie, al. Mickiewicza 30

odbędzie się  PUBLICZNA OBRONA DOKTORSKA

mgr. inż. Leszka Cabaja

na temat:

"Wykorzystanie nanomateriałów węglowych w konstrukcji czujników potencjometrycznych”

PROMOTOR:   dr hab. inż. Beata Paczosa-Bator, prof. AGH

RECENZENCI:

prof. dr hab. Małgorzata Grabarczyk

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

dr hab. Bartłomiej Wierzba, prof. PRz

Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej AGH.

Plakat

Kartka Świąteczna

Szanowni Państwo!

Wszyscy  możemy walczyć nadal po Nowym Roku 🥳 Wystarczy, że wesprzecie Zuzię ❤️ w jej nierównej walce poprzez:

1) ☝️Pomóc Zuzi można dokonując wpłaty na konto: Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba” Santander Bank 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374 Tytułem: “2358 pomoc dla Zuzi Wlaz" 2) ✌️wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Zuzia: Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba PL31109028350000000121731374 swift code: WBKPPLPP Santander Bank Title: “2358 Help for Zuzia Walz”

3) 🙌 Aby przekazać 1% podatku dla Zuzi: należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243 oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “2358 pomoc dla Zuzi Walz”

4) 👇Zuzi można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY: poprzez wejście w poniższy link:

link

CEMEX przyzna nagrody ekspertom branży budowlanej