wimic agh

          Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz student Pan Wojciech Szczypka został doceniony i otrzymał tytuł AS-a AGH.

          Pan Wojciech otrzymał również stypendium z Funduszu Stypendialnego "Absolwenci Studentom". Stypendium to przyznawane jest najwybitniejszemu studentowi AGH na ostatnim semestrze studiów i stanowi uhonorowanie wyjątkowej pracy studenta w całym toku studiów odbywanych w AGH.

          Panu Wojciechowi serdecznie gratulujemy.

          Miło nam poinformować, że student V roku Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH na kierunku Inżynieria Materiałowa - Pan Paweł Wyżga został doceniony na XVIII Międzynarodowej Studenckiej Sesji Naukowej "Materiały i Technologie XXI wieku". Pan Paweł zajął I miejsce w polskojęzycznej sekcji.
          Serdecznie gratulujemy!

          Z ogromną radością informujemy, iż w niedzielę tj. 8 maja, studentka Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH - Maria Springwald wraz z Agnieszką Kobus, Moniką Ciaciuch oraz Joanną Leszczyńską zdobyła srebrny medal w czwórce podwójnej na wioślarskich mistrzostwach Europy w Brandenburgu. Zwyciężyły Niemki, trzecie były Ukrainki.

          Serdecznie gratulujemy!

          Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH jest członkiem klastra Wschodni Sojusz Motoryzacyjny (East Automotive Alliance – EAA).

          Z ogromną przyjemnością informujemy, że prof. dr hab. inż. Krzysztof Wojciechowski oraz dr inż. Konstanty Marszałek (WIEiT) otrzymali dyplom od Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Jarosława Gowina, za projekt pod nazwą „Hybrydowy konwerter energii słonecznej”. 

          Serdecznie gratulujemy.