Szanowni Państwo,

15 maja o godz. 10:00 w paw. D-4 s. 08-09 (parter) odbędzie się spotkanie z tegorocznymi stypendystami programu, którzy opowiedzą szerzej o programie, rekrutacji i podzielą się swoimi doświadczeniami.

Na spotkanie zapraszamy studentów V roku Wydziałów:

• Inżynierii Mechanicznej i Robotyki;

• Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej;

• Energetyki i Paliw;

• Wiertnictwa, Nafty i Gazu;

• Górnictwa i Geoinżynierii;

• Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska;

• Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska;

• Inżynierii Materiałowej i Ceramiki.

Organizatorzy programu: Ministerstwo Energii rozpoczyna rekrutację na roczny, płatny staż w ramach III edycji Programu stażowego "Energia dla przyszłości". Program jest organizowany wspólnie z Polską Grupą Energetyczną S.A. (PGE), Polskim Koncernem Naftowym ORLEN S.A. oraz Polskim Górnictwem Naftowym i Gazownictwem S.A. (PGNiG).

Kto może wziąć udział w programie: trzydziestu studentów jednego z dwóch ostatnich semestrów studiów magisterskich i absolwentów studiów magisterskich w/w wydziałów, w przypadku których nie upłynęło więcej niż 12 miesięcy od ukończenia studiów.

Zgłoszenia można przesyłać do 28 maja 2018 r.

Cele programu stażowego:

• budowanie zaplecza kadrowego dla polskiego sektora energetycznego poprzez pozyskanie najlepszych studentów wyższych uczelni zainteresowanych pracą w branży energetycznej;

• zapoznanie stażystów ze specyfiką pracy w kluczowych spółkach energetycznych kraju i Ministerstwie Energii;

• przygotowanie stażystów do pracy w sektorze energetycznym.

Więcej informacji o programie: www.me.gov.pl/Serwis+Prasowy/Program+stazowy+Energia+dla+Przyszlosci+III+edycja