Nazwa stanowiska: student - stypendysta

Wymagania:

Kandydat powinien:

1. posiadać stopień inżyniera w dyscyplinie inżynieria materiałowa, technologia chemiczna lub  chemia,

2. być słuchaczem studiów II stopnia,

3. posiadać pogłębioną wiedzę z zakresu inżynierii materiałowej,

4. posiadać doświadczenie w procesach syntezy zol-żel oraz modyfikacji powierzchni metalicznych,

5. być dyspozycyjny oraz posiadać predyspozycje do pracy naukowej,

6. posiadać bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Opis zadań:

Stypendysta/stka będzie uczestniczyć w realizacji projektu "Warstwy polisiloksanowe modyfikowane nanorurkami węglowymi na podłożach metalicznych" pod kierunkiem Prof. dra hab. inż. Maciej Sitarz na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.  Jego/Jej zadaniem będzie praca naukowo-badawcza związana z modyfikacją podłoży metalicznych oraz pomoc w otrzymywaniu i badaniach własności zaprojektowanych warstw.

Typ konkursu NCN:

OPUS – ST

Termin składania ofert:

25 marzec 2018

Warunki zatrudnienia:

1. Stypendium naukowe w wysokości 1000 zł miesięcznie

2. Okres finansowania: 30 miesięcy

3. Rozpoczęcie pracy w projekcie: kwiecień 2018 r.

Dodatkowe informacje:

Dokumenty niezbędne przy ubieganiu się o stypendium proszę wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. CV wraz informacją o osiągnięciach naukowych

2. odpis dyplomu ukończenia studiów I stopnia