wimic agh

Nazwa oddziału: KGHM Polska Miedź S.A. O/Huta Miedzi Głogów

Poszukuje osoby na stanowisko:

inspektor nadzoru ds. remontów wymurówek (HMG)

Miejsce pracy: Huta Miedzi "Głogów"

Komórka organizacyjna: TR/R-1 wydział głównego inżyniera remontów - dział nadzoru remontów

Zakres obowiązków:

nadzór nad wykonywaniem prac remontowych w branży wymurówkowej, planowanie i rozliczanie prac remontowych

Wymagania:

Minimalne:

· Wykształcenie: inżynier o kierunku inżynieria materiałowa lub ceramika, budowa pieców przemysłowych, budownictwo, inne

· dobra znajomość podstawowych programów pakietu Office

· Język Angielski na poziomie A1

Dodatkowe:

· dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych

· dobra znajomość obsługi programu NormaPro

· uprawnienia energetyczne D2,D3

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację  wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 25/02/2018 na stronie

Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 04/04/2018 oznacza, że oferta nie została przyjęta.