Szanowni Państwo,

Informujemy, że od czerwca 2017 r. wszystkie opłaty związane ze studiami (wpłaty za warunki,  legitymację, czesne, dyplom...itd) prosimy dokonywać na indywidualne subkonto dostępne w Wirtualnej Uczelni (ścieżka: Twoje dane finansowe -> Naliczenia i wpłaty- ma w kolumnie "Subkonto") .

W tytule przelewu prosimy wpisywać tekst dostępny u Państwa w Wirtualnej Uczelni w kolumnie "TYTUŁ PRZELEWU".

Dla każdej opłaty w kolumnie "Druk przelewu" jest link "Drukuj", który pozwoli wydrukować Państwu gotowy druk przelewu do banku.

Proszę zwrócić uwagę, iż mogą Państwo mieć więcej niż jeden numer rachunku w przypadku, w którym opłata będzie dokonywana na inny Wydział AGH lub też studiują Państwo równolegle na więcej niż jednym kierunku studiów.