Szanowni Państwo,

W dniu 12.06.2018 r. mieliśmy zaszczyt gościć delegację przedstawicieli Daiichi University of Pharmacy, Fukuoka, Japonia. Profesor Minoru Tsuzuki, Rektor i Profesor Tsukasa Sakurada, Prorektor, podpisali z naszym Wydziałem porozumienie o współpracy, obejmujące wymianę studentów i kadry oraz wspólne badania naukowe.

Z naszej strony w spotkaniu uczestniczyli Dziekan WIMiC, Prof. dr hab. inż. Włodzimierz Mozgawa oraz Prodziekan ds. Współpracy Dr hab. inż. Zbigniew Pędzich, prof. AGH.

Wart podkreślenia jest fakt, że nasz Wydział podejmuje współpracę z uczelnią o wyraźnym profilu biologicznym, co wpisuje się bardzo dobrze w dynamicznie rozwijającą się działalność Katedry Biomateriałów, Chemii Analitycznej oraz Biochemii i Neurobiologii.

thumb IMG 0346 1024

thumb IMG 0345 1024