Szanowni Państwo,

W dniach 2-4 lipca 2018 r. na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki odbędzie się Konferencja 18th International Polish-French Conference on Reactivity of Solids. Celem konferencji będzie prezentacja przez naukowców z Polski oraz Francji wyników badań w dziedzinie szeroko pojętej inżynierii materiałowej.

Konferencja jest cyklicznym wydarzeniem odbywającym się co 3 lata, naprzemiennie w Polsce oraz Francji. Będzie ona okazją do zaprezentowania aktualnie prowadzonych badań oraz osiągnięć naukowych, a także pozwoli na pogłębieniu współpracy ośrodków naukowych i nawiązaniu nowych kontaktów.

Miejsce Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki (budynek B-8)

Data 2-4 lipca 2018 r.

Organizator Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica (Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki; Wydział Odlewnictwa) przy współudziale Université de Bourgogne in Dijon (Laboratoire Interdisciplinaire Carnot de Bourgogne) z Francji.

WWW http://www.fps.agh.edu.pl

FR PL 2018logo