Prof. Piotr Stepnowski

Wydział Chemii

Uniwersytet Gdański

Za wieloletnie wspieranie działań Wydziału w środowisku Polskiej Chemii. Za życzliwość i pomoc wniesioną w rozwój Wydziału. Za wielokrotnie okazywaną gotowość do popierania Wydziału w różnych obszarach jego działania. Za prezentowaną z urokiem postawę człowieka kreującego pozytywny wizerunek Wydziału i jego pracowników.

Prezes Jerzy Michalak

Prefbet Śniadowo

Za bardzo aktywne wspieranie współpracy pomiędzy Wydziałem a producentami betonu komórkowego. Za nieoceniony wkład w rozwój badań naukowych, procesu innowacyjnego i dydaktycznego, tworzonych w wyniku współdziałania Wydziału ze stroną przemysłową. Za opiekę i stwarzanie warunków rozwoju dla pracowników, absolwentów i studentów naszego Wydziału.

Absolwenci WIMiC – Jan i Katarzyna Mader – współzałożyciele fundacji „Dzieło Pomocy Dzieciom – Fundacja Ruperta Mayera”

Szanowni Państwo,

Serdecznie zachęcamy do przeczytania wywiadu, który ukazał się w lutowym numerze Biuletynu AGH, ze współzałożycielami Fundacji „Dzieło Pomocy Dzieciom – Fundacja Ruperta Mayera” – Janem i Katarzyną Mader. Organizacja ta wspiera działalność charytatywną, opiekuńczo-wychowawczą, dla sierot naturalnych i sierot społecznych, dzieci samotnych, porzuconych, zaniedbanych fizycznie i wychowawczo, pozbawionych opieki rodzicielskiej, z domów dziecka oraz z rodzin patologicznych, zagrożonych, biednych, rozbitych.

Zapraszamy również na stronę internetową Fundacji http://www.dpd.pl/dpd/