Szanowni Państwo,

Od 18.06 mają Państwo dostępne w Wirtualnej Uczelni moduł prac dyplomowych. Każdy student, który podchodzi do obrony musi przed rejestracją pracy magisterskiej wgrać do systemu pracę magisterską i strony tytułowe (tabelki z ocenami nie muszą być wypełnione w momencie wgrywania do systemu, ale podczas rejestracji pracy strony tytułowej muszą być wypełnione i kompletne).  Instrukcja odnośnie umieszczania pracy w systemie Wirtualnej Uczelni są dostępne po zalogowaniu się do systemu w zakładce dyplom – dane pracy dyplomowej.

Aby mogli Państwo wgrać pracę magisterską do systemu muszą Państwo podać nam wcześniej poprawny temat pracy w polskim i angielskim oraz dane promotora i recenzenta. O te dane prosimy najpóźniej tydzień przed obroną.  Zasady te są obowiązkowe i obowiązują od obron magisterskich od czerwca-lipca 2018.