Szanowni Państwo,

Centrum Innowacyjnego Rozwoju Społeczeństwa (CIRS) koordynuje wyjazdy na praktyki Erasmus+ dla studentów I, II, III stopnia lub jednolitych studiów magisterskich Akademii Górniczo-Hutniczej z Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki.

W dniach 16-27 kwietnia  2018r. odbędzie się rekrutacja  na wyjazdy, które zakończą się do dnia 30 października 2018r. Stypendium umożliwia wyjazd na trzymiesięczną praktykę zawodową do zagranicznej instytucji, firmy lub placówki naukowo-badawczej której profil jest powiązany z kierunkiem studiów kandydata. Minimalny czas trwania praktyki to dwa miesiące (jeden miesiąc to 30 dni). Informujemy, że dla praktyk realizowanych w okresie 01.10.2018 - 31.05.2019r. zostanie ogłoszony nowy termin rekrutacji.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.cirs.pl oraz pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyżury koordynatora projektu dla studentów w okresie rekrutacji odbywają się we wtorki i piątki od godziny 12:00 do 14:00 w pokoju 0.26 (budynek B8).